Çanakkale Tenis Akademisi

Size Özel Tenis Dersi, Tenis Kursu

Çanakkale Tenis Akademisi

Yeni Nesil Akademi konsepti ile  Çanakkale Kolin Hotel’ de tenis eğitimlerini sürdüren, ITF ( Uluslar arası Tenis Federasyonu) ve Türkiye Tenis Federasyonu kuralları çerçevesinde hem ulusal hem de uluslararası alanda korta çıkabilecek profesyonellikte tenisçi yetiştiren bir kurumdur. Uluslar arası üst düzey turnuvalarda yer alan profesyonel oyuncularımız için oluşturulan ayrı bir program ve bu programı ileri ve çağdaş boyutta yöneten bir teknik ve idari kadromuz bulunmaktadır.

Türkiye’nin kapsamlı ve tecrübeli teknik kadrosuna sahip bulunan kulübümüzün antrenörleri, her yıl kurslara katılarak kendilerini sürekli olarak geliştirmektedirler.

Oluşturduğumuz akademi sistemi ile sporcularımıza dünya çapında eğitim vermek bizim için bir övünç kaynağıdır. Kısa sürede elde edilen ulusal ve uluslararası alandaki başarılar ile birlikte Türk tenisinin de geleceğine öncülük etmekte bizim haklı sevincimizdir.

Tenis branşında öncü, büyük başarılar üreten,gelişim odaklı, saygı duyulan, ilke merkezli uluslararası standartlara sahip olma hedefi ile yola çıkan kulübümüz; kendini tanıyan, disiplinli, özgüvenli, dürüst uluslararası alanda performans ve yüksek beceri gösterebilecek tenisçiler yetiştirmeyi amaçlamaktadır.

Çanakkale Tenis Akademisi ”yeni nesil akademi” …