Çanakkale Tenis Akademisi

Size Özel Tenis Dersi, Tenis Kursu

Üyelik

Çanakkale Tenis Kulübü Derneği Resmi Logosu

Çanakkale Tenis Kulübü Derneğine Üye olun, hayatınız değişsin. Kulübe üye olmak isteyen aday, 2 asil üyenin teklifi ile başvurusunu yapar. Derneğimizin tüzüğü gereğince, başvurusu 1 hafta süre ile askıya çıkartılan aday, herhangi bir itiraz olmaz ise Toplantıya davet edilir. Bu toplantıda aday hem kendini tanıtır, hem de kulüp ile ilgili olarak bilgilendirilir. Bu toplantı sonrasında üyeliğe uygun görülen aday, maddi yükümlülüklerini yerine getirerek, Yönetim Kurulu’ nun kararıyla asil üyeliğe hak kazanır.

Üyelik giriş aidatı ve yıllık aidat ücretleri, her yıl Ocak ayında yapılan Genel Kurul’da belirlenir. Asil üye eşleri, tüzüğümüzün 4. maddesi gereğince giriş aidatının %10’unu ödeyerek asil üye olabilirler. Aynı şekilde asil üye çocukları da, 18 yaşını doldurdukları tarihten itibaren (gün/ay itibariyle) bir yıl içerisinde başvurmak kaydı ile, o yılın giriş aidatının %10’unu ödeyerek asil üyeliğe hak kazanabilirler.

Çanakkale Tenis Kulübü Derneği üyelik aşamaları tüzük ile belirlenmiş olup, Yönetim bu kararları uygulamakta gerekli gördüğün de değiştirmekle yükümlüdür.

Çanakkale Tenis Kulübü Derneği’nin alt bağlıları;
Çanakkale Tenis Akademisi
Çanakkale Kids Tennis
Çanakkale Tenis Ligi bulunmaktadır.

Asil üye olan kişiler tüm bu oluşumların özel haklarından yararlanma fırsatı elde etmektedir. Çanakkale Tenis Kulübü Derneği üye hakları dernek tüzüğü kapsamında yazılı olarak korunmaktadır.

Çanakkale Tenis Kulübü’nün elit dünyasına adım atmak için 2 asil üyenin referansı ile Kulübümüze başvurabilirsiniz. Başvuru süreci size detaylı olarak bildirilmekte olup, bize gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ediyoruz.

Çanakkale Tenis Kulübü Derneği Yönetimi

İletişim : buradan bize ulaşabilirsiniz.